Dla Firmy

Wspieramy biznes

Od ponad 30 lat cieszymy się dobrą opinią wśród lokalnych przedsiębiorców. Prowadzimy dystrybucję gazu na terenie Grudziądza i okolic zapewniając płynny i elastyczny grafik dostaw. Dbamy o to, aby przedsiębiorcy zawsze na czas otrzymywali gaz. Wiemy, jak ważna jest ciągłość procesów technologicznych.

Gaz, który oferujemy jest najwyższej jakości, o dużej zawartości czystego propanu. Dzięki temu jest bardziej kaloryczny, dłużej się spala, generując realne oszczędności.

Zdajemy sobie sprawę, jak kosztowne są wydatki związane z serwisowaniem urządzeń zasilanych gazem płynnym. Ich żywotność w dużej mierze zależy nie tylko od jakości gazu (im wyższa zawartość propanu, tym gaz jest lepszej jakości), ale przede wszystkim od butli gazowej. Dlatego też szczególnie dbamy o to, aby do Waszych firm trafiały nowe butle, wolne od osadów i zanieczyszczeń. Dokonujemy częstych i szczegółowych przeglądów, dbając o jakość naszych towarów.

W biznesie stawiamy na uczciwość i transparentność. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Wynajem kontenerów, transport oraz obrót butlami jest bezpłatny.

Oferujemy:

Propan w butlach

10/30 i 33 kg

Propan-butan

11 i 33 kg

Propan-butan

11 kg

do wózków widłowych

Dla biznesu

Wózki widłowe

Piece gastronomiczne

Ogrzewanie pomieszczeń

Palniki dekarskie

Lutownice

Spawarki, migomaty

i inne procesy technologiczne

ZAMÓW GAZ DO SWOJEJ FIRMY

Bezpłatna dostawa do 24h
Napisz, a oddzwonimy z ofertą.